Access Facelift

Terapie Access Facelift

Terapie Access Facelift, také známá jako Energetický facelift Access Consciousness, je jedinečná energetická technika zaměřená na zlepšení vzhledu a stavu pokožky obličeje. Tato terapie byla vyvinuta Garym Douglasem a Dr. Dainem Heerem jako součást Access Consciousness, systému osobního rozvoje.
Access Facelift nevyužívá žádných invazivních postupů, jako jsou injekce nebo chirurgické zákroky. Namísto toho se základem této terapie stává práce s energií a doteky, které mají vliv na pokožku, svaly a energetické toky v obličeji.
Během terapie Access Facelift si klient lehne a terapeut jemně umístí své ruce na určené body na obličeji a krku. Tyto body jsou spojeny s různými oblastmi těla a energetickými systémy. Terapeut pak pracuje s energií a používá specifické pohyby a doteky k uvolnění bloků a napětí v těchto oblastech.
Cílem terapie Access Facelift je nejen zlepšit vzhled pleti a povzbudit její zdraví, ale také uvolnit napětí a omezující přesvědčení, které mohou být uloženy v obličeji a souvisejících energetických systémech. Lidé často uvádějí, že po terapii Access Facelift se cítí osvěženi, uvolněni a mají lepší vzhled pleti.
Je důležité si uvědomit, že terapie Access Facelift není určena jako náhrada tradiční lékařské péče ani kosmetických procedur. Spíše je to energetická technika, která může doplňovat a podporovat celkové zdraví a pohodu jedince. Doporučuje se vyhledání kvalifikovaného terapeuta, který má zkušenosti s terapií Access Facelift.

Cena za terapii

Cena za terapii Access Facelift je 1000 Kč