Bachovy květové esence

Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení apod. Systém léčení pomocí Bachových esencí nám odhaluje, že příčinou vzniku fyzických nemocí, jsou naše emoce.

Bachovy esence se proto vybírají pro konkrétní emoční projevy daného člověka a harmonizují naši psychiku. Jsou vhodné pro všechny osoby bez rozdílu

Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Pomáhají nám odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí. Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, což jsou esence připravené z planě rostoucích rostlin a stromů.

Bachovy esence jsou vyráběny z planě rostoucích nejedovatých rostlin a jsou naprosto bezpečné. Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého.

Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy. Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení, o němž byl přesvědčený, že existuje. To se mu nakonec podařilo. Opustil svou lukrativní lékařskou praxi a celou ortodoxní medicínu a poslední roky svého života strávil léčením svých pacientů pouze za pomocí svých esencí. (Je však nutné zdůraznit, že esence nenahrazují lékařskou péči - ovšem mohou ji krásně podporovat a ovlivněním naší psychiky urychlit uzdravování.)

Bachovy esence může užívat každý

Bachovy květové esence nemají žádné vedlejší účinky, nejsou návykové, nehrozí u nich předávkování. Jsou naprosto bezpečné a mohou je užívat těhotné ženy, miminka, malé děti, staří i vážně nemocní lidé. Používají se úspěšně i u zvířat např. při agresivním chování, po prodělaném stresu, chirurgickém zákroku. Esence lze kombinovat s jakoukoliv další léčbou.

Bachovy esence jsou někdy to poslední, co člověk zkusí, ale to první, co zabere

Cena za konzultaci, včetně připravené lahvičky s vybranými kapkami je 500 Kč.

Kontakt
Mgr. Jarmila Sedlářová, Ph.D.
+420 731 672 141
info@terapie-sedlarova.cz